Nr katalogowy: 107

Roman Kazimierz KOCHANOWSKI (1857-1945)

Nr katalogowy: 107

Pejzaż zimowy

olej, tektura; 11,5 x 13 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: R. Kochanowski
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł