Nr katalogowy: 102

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 102

Capri - Faraglioni, 1920

olej, tektura; 27 x 34 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł