Nr katalogowy: 101

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 101

Motyw z Palestyny, 1943

olej, tektura; 8,5 x 10,5 cm;
sygn. p.d.: Wlastimil Hofman / 1943
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)