Nr katalogowy: 97

Jan BOHUSZEWICZ (1878-1935)

Nr katalogowy: 97

Wenecja, 1921

olej, tektura; 38,5 x 26,5 cm;
sygn. śr. d.: J. Bohuszewicz
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Cena sprzedaży 2 300 zł