Nr katalogowy: 96

Bronisława RYCHTER JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 96

Pejzaż z Capri

akwarela, gwasz, karton; 10,3 x 15 cm;
sygn. l.d.: B. RYCHTER-JANOWSKA CAPRI
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł