Nr katalogowy: 86

Tadeusz KOROTKIEWICZ (1904-1943)

Nr katalogowy: 86

Akt - Plecy

olej, płótno; 80,5 x 60 cm;
sygn. p. g.: Korotkiewicz
estymacja: 4 000 - 4 800 zł