Nr katalogowy: 84

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 84

Akt z niebieską draperią

olej, płótno; 57 x 41 cm;
sygn. na odwrocie, na płótnie: Kasper Pochwalski (słabo czytelnie).
estymacja: 10 000 - 12 000 zł