Nr katalogowy: 79

Wilhelm WACHTEL (1875-1942)

Nr katalogowy: 79

Lirnik - scena symboliczna, 1909

olej, płótno; 99 x 95 cm;
sygn. i dat. l. d.: WILCH WACHTEL 1909
estymacja: 13 000 - 15 000 zł