Nr katalogowy: 65

Stefan MROŻEWSKI (1894-1975)

Nr katalogowy: 65

Ścieżka nad morzem - Gdynia, 1923

olej, sklejka; 23 x 34 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Mrożewski / Gdynia 23.
estymacja: 1 500 - 1 700 zł