Nr katalogowy: 62

Iwan TRUSZ (1869-1941)

Nr katalogowy: 62

Pejzaż z drzewami, ok. 1895

olej, tektura; 16 x 20,5 cm;
sygn. p.d.: Iw. Trusz
estymacja: 10 000 - 12 000 zł