Nr katalogowy: 58

Emil KRCHA (1894-1972)

Nr katalogowy: 58

Pejzaż z domami

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 17,5 x 22,5 cm;
sygn. l. d.: E. Krcha (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 200 zł