Nr katalogowy: 52

Jerzy PAWŁOWSKI (1909-1991)

Nr katalogowy: 52

Widok Warszawy, 1935

akwarela, kredka, papier naklejony na tekturę; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Pawłowski 1935 r.
estymacja: 2 700 - 3 000 zł