11 października 2023

Aukcja: 11 października 2023 (środa), godz. 19.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:

Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl

Monika Wiśniewska
tel.: 607 722 744
e-mail: rempex@rempex.com.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

906
Stolik w stylu neorokokowym mahoń; 77 x 96 x 67 cm.
Europa Zachodnia, XIX / XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

907
Serwantka neostylowa orzech; 133 x 63 x 39 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

908
Szafka kątowa w stylu eklektycznym czereśnia; 118,5 x 74 x 48 cm, boki o dł. 52 cm.
Europa Środkowa, kon. XIX w.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

909
Stół w zestawie z kompletem siedzisk (2 fotele i 4 krzesła) w stylu środkowo-europejskiego art déco;
Środkowa Europa, 2 ćw. XX w.
estymacja: 6 300 - 7 000 zł

910
Kanapa eklektyczna mahoń; 117,5 x 158 x 79 cm.
Europa Środkowa, kon. XIX w.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 900 zł

911
Stolik w stylu biedermeier jesion, gruszka (?); 83,5 x śr. 75 cm.
Europa Północna, pocz. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł

912
Fotel w stylu neorenesansowym orzech; 108,5 x 64 x 55,5 cm.
Europa Środkowa, XIX / XX w.
estymacja: 900 - 1 000 zł

913
Etażerka w stylu secesyjnym palisander, z intarsjami (jesion, brzoza, bukszpan); 68 x 76 x 17cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 5 700 - 6 800 zł

914
Fotel i para krzeseł w stylu Ludwika Filipa mahoń; fotel - 98,5 x 68,5 x 68 cm; krzesła - 89,3 x 46 x 64 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 200 zł

915
Toaletka w stylu Ludwika Filipa mahoń, jawor; 160 x 85 x 53 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 200 zł