Nr katalogowy: 350

Barbara BEKA-KACZMARCZYK (ur. 1941)

Nr katalogowy: 350

W lesie, 1989

olej, płyta; 59,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BEKA;