Nr katalogowy: 334

Renata MAKLAKIEWICZ (1931-1991)

Nr katalogowy: 334

Portret kobiety w warkoczykach, 1982

olej, płótno; 65,5 x 46,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Renata / 1982 / Maklakiewicz.