Nr katalogowy: 333

Z. KASPRZAK, XX w.

Nr katalogowy: 333

Martwa natura

olej, płótno; 80,5 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: Z. K. oraz na odwrocie: Z. KASPRZAK.