Nr katalogowy: 327

Jerzy PAWŁOWSKI (1909-1989)

Nr katalogowy: 327

Katedra Wawelska

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 21 x 13,6 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: J. Pawłowski / WAWEL.