Nr katalogowy: 326

Jerzy STAJUDA (1936-1992)

Nr katalogowy: 326

1511

akwarela, ołówek, papier; wymiar: 20 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Stajuda;