Nr katalogowy: 321

Paweł BOCIANOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 321

Trzy Gracje wg Rubensa, 1980

akwaforta, akwatinta, papier; 32,2 x 25 cm;
sygn.. i dat p. d.: Paweł Bocianowski 1980.