Nr katalogowy: 318

Roman BANASZEWSKI (1932-2021)

Nr katalogowy: 318

Przejście II, 1989

litografia barwna, papier; 35 x 47,5 cm;
odbitka autorska, sygnowana, datowana odręcznie p. d.: EA+ R. Banaszewski 89.