Nr katalogowy: 316

Bolesław CYBIS (1895-1957)

Nr katalogowy: 316

Timeless Ritual - Taos Tribe, 1970

litografia, papier; 55 x 44,5 cm;
sygn. na kamieniu l. d.: "B. CYBIS";