Nr katalogowy: 168

Artysta nieznany

Nr katalogowy: 168

Portret Isabelli Brant wg Petera Rubensa

olej na płótnie naklejonym na deskę, 20 x 14 cm (wymiar deski).
Europa Zachodnia, XIX w.