Nr katalogowy: 163

Władysław FUSEK-FOROSIEWICZ (…-1983)

Nr katalogowy: 163

Martwa natura z wiosennymi kwiatami

olej, płyta; 39,5 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: W Fusek-Forosiewicz;