Nr katalogowy: 142

Artysta nieznany

Nr katalogowy: 142

Profil kobiety, 1913?

litografia, papier; 48,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. poniżej obrazu … 13 (ołówkiem, nieczytelnie).