Nr katalogowy: 133

Henryk HERTZ BARWIŃSKI (1877-1970)

Nr katalogowy: 133

Podporucznik Konstanty Abłamowicz, 1916

litografia barwna, papier; 24 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie p. d. HB oraz l. d.: miejsce i data