Nr katalogowy: 128

Kasia von SZADURSKA (1886-1942)

Nr katalogowy: 128

Sielanka, 1921

autolitografia kolorowana temperą przez artystkę, papier; 50 x 40 cm (wymiary arkusza);
sygn. na płycie l. d.: v. Szadurska.