Nr katalogowy: 126

Hipolit LIPIŃSKI (1846-1884)

Nr katalogowy: 126

Kościół św. Katarzyny w Krakowie, 1881

litografia, papier; 26 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie l. d.: H. Lipiński.