Nr katalogowy: 116

Ricardo DE LOS RÍOS (1846-1929)

Nr katalogowy: 116

Muszkieter, 1884

litografia, papier; 19 x 12 cm (w świetle passe-partout);
sygn. „R de los Rios” pod kompozycją