Nr katalogowy: 837

Firma JAMES HINKS & SONS ?

Nr katalogowy: 837

Para lamp z postaciami wojowników

brąz, częściowo złocony; szkło prasowane, matowane; wys. ca 62,5 cm (bez kloszy).
Anglia, Birmingham, 2 poł. XIX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł