Nr katalogowy: 159

S. FILIPKIEWICZ, J. HRYNKOWSKI, W. JAROCKI, I. PIEŃKOWSKI, J. RUBCZAK, J. WOJNARSKI

Nr katalogowy: 159

Kraków - 6 autolitografii, 1926

kompletna teka (44 x 35 cm) barwnych litografii, sygnowanych na płycie
estymacja: 2 700 - 3 200 zł