Nr katalogowy: 152

Albrecht DÜRER (1471-1528) - według

Nr katalogowy: 152

Jeździec

litografia barwna, papier; 42 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. u dołu po środku: 1498 / AD (monogram wiązany, faksymile);
estymacja: 1 100 - 1 200 zł