Nr katalogowy: 140

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 140

Helena Fourment z dziećmi, 1928

według: Petera Paula RUBENSA (1577-1640)
olej, płótno; 115 x 81 cm
estymacja: 6 500 - 7 000 zł