Nr katalogowy: 139

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX w.

Nr katalogowy: 139

Portret mężczyzny, ok. 1880

olej, płótno naklejone na tekturę;
43,3 x 33 cm;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł