Nr katalogowy: 135

Carl Anton Wilhelm SEILER (1846-1921)

Nr katalogowy: 135

Muszkieter, 1893

olej, deska; 24 x 13 cm
sygn. i dat. p. d. C Seiler 1893.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Cena oferowana 3 600 zł