Nr katalogowy: 134

Stanisław MALCHER (1900-1943)

Nr katalogowy: 134

Ucieranie masła, 1942

olej, płótno; 45,5 x 48,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Malcher Stanisław / Lusławice 23.10.942.
estymacja: 3 700 - 4 200 zł