Nr katalogowy: 132

Michel KOROCHANSKY (1866-1925)

Nr katalogowy: 132

Odpoczynek w cieniu

olej, płótno; 46 x 55 cm
sygn. p. d. M. Korochansky
estymacja: 8 000 - 10 000 zł