Nr katalogowy: 127

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 127

Maryla

olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 33,5 cm;
napis l. d.: Maryla.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł