Nr katalogowy: 123

Gustav SYKORA (1889-1966)

Nr katalogowy: 123

Irysy, przed 1944

olej, tektura; 47 x 46 cm;
sygn. l. d.: G. Sykora
estymacja: 4 000 - 4 800 zł