Nr katalogowy: 119

Kazimierz Teofil POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 119

Portret kobiety w zielonej bluzce

olej, tektura; 36 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: K. Pochwalski
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 600 zł