Nr katalogowy: 118

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 118

Portret mężczyzny

ołówek, akwarela, papier; 46 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Żurawski (ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł