Nr katalogowy: 115

Josef DRHA (1912-2009)

Nr katalogowy: 115

Portret dziewczynki, 1950

olej, płótno; 40,5 x 30,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: J. Drha 50
estymacja: 2 000 - 2 400 zł