Nr katalogowy: 103

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 103

Pejzaż - Dom, 1946

olej, płótno; 57 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kasper Pochwalski / 9.VIII 1946
estymacja: 4 000 - 4 800 zł