Nr katalogowy: 98

Stanisław STRASZKIEWICZ (1870-1925)

Nr katalogowy: 98

Ugór, przed 1915

olej, płótno naklejone na tekturę; 22 x 34 cm;
sygn. p. d.: ST. STRASZKIEWICZ
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena sprzedaży 4 300 zł