Nr katalogowy: 97

Stanisław ŻARNECKI (1877-1956)

Nr katalogowy: 97

Pejzaż wodny, 1915

olej, tektura; 14 x 23 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Żarnecki / 1915 (ryte w warstwie malarskiej).
estymacja: 1 500 - 1 700 zł
Cena sprzedaży 1 400 zł