Nr katalogowy: 94

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 94

Portret kobiety - miniatura biedermeier

akwarela, gwasz, papier;
owal 20 x 16 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 1 700 - 1 900 zł