Nr katalogowy: 92

Zdzisław KRAŚNIK (1881-1964)

Nr katalogowy: 92

Pejzaż górski

akwarela, papier; 49 x 71 cm;
sygn. p. d.: Z Kraśnik.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł