Nr katalogowy: 81

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 81

Pejzaż z polami, 1891

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 12 x 33 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 1 700 - 2 000 zł