Nr katalogowy: 75

Ernst KOLBE (1876-1945)

Nr katalogowy: 75

Ulica w mieście, ok. 1925

olej, płótno; 70 x 75 cm
sygn. p. d. E. Kolbe
estymacja: 12 000 - 14 000 zł