Nr katalogowy: 73

Mieczysław REYZNER (1861-1941)

Nr katalogowy: 73

Holenderskie miasteczko, 1913

olej, tektura; 49,5 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Mieczysław Reyzner / Katwijk aan Zee 1913.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł