Nr katalogowy: 67

S. BRZOZOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 67

Kutry przy brzegu, 1937

akwarela, ołówek, papier; 26,7 x 37 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: S. Brzozowski 1937 (kredką).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł